Ještě nějaké překvápko?

11. února 2013 v 11:06 | S. |  Napsal život.
To se mnou někdo nahoře hraje hru jménem ,,Ironie" ?

Dozvím se po 87678998767897 letech konečně nějakou dobrou zprávu? Dobře,nejdřív to bylo vyprávění z té chaty. Ehm proč mě nepřekvapovalo,co všechno se tam odehrávalo? Jak mám být klidná,když má takový kamarády?:)))Chci říct no jasně má přece svoji hlavu,ale každý se dá úplně jednoduše zmanipulovat.

Egypt? Páni! Strašně mu to přeju a jsem hrozně ráda,že se někam podívá a bude si užívat!:)Ale na druhou stranu, jo mrzí mě to. Mrzí mě,že zase budeme bez sebe. Úplně se slyším jak mu nedávno říkám ,,Aspoň ty jarní prázdniny by nám mohly vyjít a budeme pořád spolu,viď?" teď se mi chce akorát ironicky smát.

Čím víc na to negativní myslím,tím víc si toho k sobě přitahuju. Vím o tom,ale nějak jsem v situaci,kdy mi s tím nejde absolutně nic dělat.

Úplně miluju ty kecy ,,Však vy si to vynahradíte." Jo možná by jsme si to vynahradili,kdybych tuhle větu neslýchala už od letních prázdnin.

Nešla jsem do školy,ráno jsem měla hrozný křeče v břiše. Mamka si myslí,že je to ze stresu a já nevím.

Psal mi,že aspoň léto snad strávíme spolu. Je ode mě sobecký radši v nic už ani nedoufat? Už si bojím tyhle věci říkat,protože to pokaždé dopadá nějakým zklamáním.

Just please ......

Prostě se rozběhnout a běžet daleko až do bezvědomí, pak se probudit úplně otupělá,zapomenutá,zmatená a bez vzpomínek či myšlenek.

Vaše,
S.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S. S. | 2. března 2013 v 0:30 | Reagovat

Moje milá S. :)
Chci ti říct,že se mi ale vůbec nelíbí,co tu píšeš.Každý z nás,co tě aspoň malilinkato zná,tak ví,že jsi ten nejvíc optimistický člověk,který kolem sebe dokáže už jen svým usměvem nebo jen slovem  potěšit a pohladit tolik lidí,že nevím,jestli si to vůbec uvědomuješ. :)
Tak se prosím usměj..
Hele,moc dobře vím,jaký to je..a opravdu mě mrzí,že si tím taky teď procházíš..kamarádi jsou občas neskutečný zlo..to můžu potvrdit z vlastní zkušenosti..ale to není váš případ..!!!!
Uvidíš..je to jen taková chvilková blbost..a ono to všechno odezní :)
Soni :) kdyby cokoliv..tak stačí napsat..jsem tu pro tebe..jako jsi tehdy byla ty..
Na anglické..kdy jsi mi půjčila rameno :D..pamatuješ ? :D:D
..byla jsem hloupá..
Prostě si vzpomeň na tábor,stezku odvahy a oblouhu plnou hvězd :)
A každá z nich je naděje..naděje..že zítra bude všechno tak,jak má být ! :)
Uvidíš !! :)

PS: nejsem Steaw !!!!!! :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama