Únor 2013

Ještě nějaké překvápko?

11. února 2013 v 11:06 | S. |  Napsal život.
To se mnou někdo nahoře hraje hru jménem ,,Ironie" ?

Dozvím se po 87678998767897 letech konečně nějakou dobrou zprávu? Dobře,nejdřív to bylo vyprávění z té chaty. Ehm proč mě nepřekvapovalo,co všechno se tam odehrávalo? Jak mám být klidná,když má takový kamarády?:)))Chci říct no jasně má přece svoji hlavu,ale každý se dá úplně jednoduše zmanipulovat.

Egypt? Páni! Strašně mu to přeju a jsem hrozně ráda,že se někam podívá a bude si užívat!:)Ale na druhou stranu, jo mrzí mě to. Mrzí mě,že zase budeme bez sebe. Úplně se slyším jak mu nedávno říkám ,,Aspoň ty jarní prázdniny by nám mohly vyjít a budeme pořád spolu,viď?" teď se mi chce akorát ironicky smát.

Čím víc na to negativní myslím,tím víc si toho k sobě přitahuju. Vím o tom,ale nějak jsem v situaci,kdy mi s tím nejde absolutně nic dělat.

Úplně miluju ty kecy ,,Však vy si to vynahradíte." Jo možná by jsme si to vynahradili,kdybych tuhle větu neslýchala už od letních prázdnin.

Nešla jsem do školy,ráno jsem měla hrozný křeče v břiše. Mamka si myslí,že je to ze stresu a já nevím.

Psal mi,že aspoň léto snad strávíme spolu. Je ode mě sobecký radši v nic už ani nedoufat? Už si bojím tyhle věci říkat,protože to pokaždé dopadá nějakým zklamáním.

Just please ......

Prostě se rozběhnout a běžet daleko až do bezvědomí, pak se probudit úplně otupělá,zapomenutá,zmatená a bez vzpomínek či myšlenek.

Vaše,
S.

Bizarre°

10. února 2013 v 18:40 | S. |  Napsal život.
Upřímně netuším,co je to za divný období. Plný zmatku,slz,bolesti v hrudníku a tak dále. Samozřejmě. Vždycky,když se děje něco podezřele divného obrátím se k blogu.

Potřebuju akutně prázdniny! Akutně! A nejlépe ty letní,ale snad brzičko dočkám i těch jarních.

Všechno mi to propadá mezi prsty. Všechno. Jsem paranoidní a presne takova jaka jsem se bala,že bych mohla byt. Vždycky mi bylo jedno kam,jde s kym,jde ,co tam dela..tak proc ted nad tim premyslim a trapi me to?!! Proc jsem znepokojena , zmatena, bolava a .. vsechno! Zda se mi,ze tyhle ,,akcicky" , jsou cim dal castejsi. Kde je muj starej provokater?:(
,,Vyblbnu se na te chate a pak uz nikam nepojedu.." houbeles. Melo by mi to byt vsechno jaksi jedno a .. jsem nazlobena.Snad tohle obdobi bude,co nejdriv pryc.

Objevil se lamacek srdci. Necekane. On se vzdycky objevi v nejvic vhodnou dobu. Po sto letech jsem se s nim videla. Nevim,co jsem si myslela. Je porad stejnej. Ne-li horsi. Mohl by uz prosim navzdy z meho zivota proste zmizet?

Leto,kde jsi?!!!!

Vase,
S.