Started.

10. března 2012 v 19:12 | S. |  Napsal život.
Start už asi mého 5486545tého blogu. Vítám Tě. Vždycky jsem našla nějakou věc kvůli,které blog zrušit,nebo potřebovala začít odznova. Tak tedy začínám :) Tyto prázdniny byly fenomenální ♥ Ať už to byla společná cesta do Olomouce s mým Domináčkem :) A pak následující kouzelná cesta vlakem zpátky ! %) >> Motýlci v bříšku,kouzelný pohledy a miláčkování :) ! Následná cesta na škaredej vlakovej záchod. (D : Mám v sobě kapitána ! (výsledek > já brečící smíchy za dveřma :D) ) Po cestě vláčkem do pizzerie,kde proběhlo to nejkouzelnější povídání všech krásných dob :) (naše pomlouváníčko :P ) , kafíčko a džus ! :) Nebo ať už to bylo společný čistění zubů v posteli :D Nebo koukání na filmy, objednávání pizzy. Procházky :) Zlobení*. Společnými silami uklízení.Na stojáka u nás ve městě a moc moc smíchu :) Každý den spolu. A každý den bez chyby ! Jak jinak :) ♥ !
Opomínám moje omdlení na očním,když jsem byla s bráchou a v ten stejný den dokonce po druhé další omdlívání v nemocnici u Domináčkové maminky . A taky opomenout moji nemoc ! :D

Bylo to všechno šíleně krásný a já si uvědomila jak moc ho potřebuji ! :)

Podívala jsem se na minulost. Do jejich konverzací. Trošku zasmutnila. A hodila to za hlavu. Nemám to zapotřebí :) Je to tak dávno tak proč se pořád trápit ? To nevím .
Možná ještě dnes napíšu.
Vaše skovaná S.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama