Minulost jako neodělitelná součást mě.

12. března 2012 v 21:14 | S.
Včera jsem měla něco jako pokles. Jak by to nazvala jedna úžasná osoba. Je to zvláštní. Moje přítomnost je takřka bez chybičky. Z pohledu jiných by mohl můj život být až perfektní ! Ale já. A sama to nechápu. Neustále bloumám v minulosti. Jak v té krásné a bezchybné, ale hlavně v té, která má být dávno zahrabaná. Nemám si na to ani vzpomenout. Občas možná trošku pomyslet. Ale ne se k tomu pořád vracet ! Dělám všechno možný jen ne to správný. Projíždím historie,jeho i moji. Čtu v starých zápiscích deniků. Koukám na starý blogy. Asi jsem psychicky narušená :D Pořád říkám,co by bylo , kdyby ona neměla kluka, kdyby ho chtěla tak moc. Co,kdybych já v téhle době nebyla ani jeho kamarádka? PROČ NAD TÍM PŘEMÝŠLÍM ?! Proč pořád řeším jak moc ji asi měl rád? Jak moc k ní měl tenkrát blízko ? Jaký to bylo,když se poprvé uviděli. Taky se na ni tak krásně usmíval ? Letmě se ho snad dotýkala a smála se. Musela vypadat překrásně. Protože i přestože k ní nemám žádnej citovej vztah,kromě toho,že ji nemám v lásce tak ji vidím jako neskutečně krásnou. A možná proto. Proto mě udivuje proč si nakonec vybral mě. A vím,že mám neskutečný štěstí. Že už to bude skoro rok a třičtvrtě po jeho boku. ♥ A,že mám to,co by mi mohla leckterá holka závidět. Protože je tím jakej je nejvýjmečnější osobou v celém vesmíru. A jedinný,co vím je,že si jenom škodím takovýma myšlenkama na minulost. A já to občas zakopu. Ale někdy to zaštěrchá v hlavě a problém je na světě. A já se začnu zabývat těmihle věcmi. Možná proto,že bych to všechno chtěla slyšet naprosto upřímně od něj jak to bylo. Ale odvahu na to nemám se zeptat. Možná,že jednou na to úplně zapomenu. A jestli máte nějakou radu jak se z mé debility vyléčit tak to uvítám. A chápu,že si o mě teď musíte myslet,že jsem příšerná. Ale je to tak jak to cítím. A nebudeme si nic nalhávat,že?:)

Po dvouch týdnech ve škole. Bylo to zabíjející a k smrti nudný a hlavně se táhnoucí jako žvýkačka přilepená na asfaltce a totálně rozpeklá od sluníčka. Těším se na letní prázdniny ! :D
Pa.

S.♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Liz Liz | Web | 12. března 2012 v 21:40 | Reagovat

Nejhorší je, když se člověk začne hrabat v minulosti. Kord, když se má dobře! :) Vyprdni se na to a užívej si toho, co máš teď :) Možná, že když se ho zeptáš, tak ti to řekne :) Ale nevrtala bych se v tom :P Žij přítomností :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama