Březen 2012

Dělá kravinky.

27. března 2012 v 21:41 | S. |  Napsal život.
V sobotu. Normálně mě opil. Domináč jeden! Normálně jen tak :D Když jsem seděla všechno se zdálo v pořádku,ale jakmile jsem vstala,to bylo aspoň dobrodrůžo jak se všechno naklánělo na jednu stranu :D A tak užila jsem si to :) Bylo to suprácký (: Akorát by mě nikdy nenapadlo,že půjdu víckrát na takový místo,který jsem kolikrát odsoudila :/:)
Ale tak to je. Časy i lidi se mění. A i já. A uvědomuju si to. Ale mě to takhle vyhovuje. A líbí se mi to.

A zase se neuvidíme. Zase,když jsem nejvíc očekávala,že uvidíme a byla natěšená jak nikdy,že si konečně vynahradím ten dnešní den,kterej byl otřesnej až na pár výjímek :) A nevynahradím. Budu možná tak, ani vlastně nevím,co teď budu dělat.

Naše tajemství , tajemstvový :P

Už potřebuju prázdniny. Nějak se jich musím dožít :D

Samé dobré zprávy dnes. Znáte to?

Chci léto,sluníčko,zmrzlinku a prázdniny♥

Perfektní den pro perfektní den!:)

18. března 2012 v 22:16 | S. |  Napsal život.
Dnešek byl vážně perfektní!Protože,co? Přijel kdo? Přece můj Domináček. Bylo to nejlepší den zatím vůbec:P Bylo překrásně a šli jsme se projít jako za dávných časů:D Koupili jsme si dobrůtky a užívali si sluníčka!:)
A dokonce i do školy se těším.Asi jsem blázen.

A mám nový úžasný květinkovaný tenisky. Juhů . Už je mám u sebe.

Mějte se fenomenálně.

Úžasný počasí!

17. března 2012 v 11:55 | S. |  Napsal život.
Je překrásný počasí a já z toho mám ohromnou radost. Je tam tak krásně,že to doslova nabíjí energii!:)Jen škoda,že tak krásný počasí nemůžu sdílet s tím mým provokatérem♥. Už mi chybí. Nemocánek jeden ! :P Celej týden jsem promarodila. Teda skoro. V pondělí jsem ve škole byla :D A taky jsem se v pondělí prčila s věcma na úterý a mamča mě nakonec do školy nepustila,že jsem nemocná. K vzteku :P . Mám nový tenisky. Čímž přivítávám nový jaro. Jsou kytičkový a jsem z nich unešená:D. Asi jsem teniskovej maniak. Ani nevíte jak jsem byla smutná,když mi taťka všechny tenisky vyházel,že jsou rozbitý,když jsme se stěhovali. Ale já jsem je milovala rozbitý ! :D Protože všechny jsou rozbitý a prochozený v takovým stavu prostě musí skončit,když je nosím já :D Poslední týden se řešili samý složitý věci,ale já jen doufám,že už to bude brzy za námi. Strašně se těším na pondělí ! I to,že je teď hezky a v pondělí už tak být nemá mě nepřesvědčí,že se těším na pondělí !!! :) Už ať je tady.

Minulost jako neodělitelná součást mě.

12. března 2012 v 21:14 | S.
Včera jsem měla něco jako pokles. Jak by to nazvala jedna úžasná osoba. Je to zvláštní. Moje přítomnost je takřka bez chybičky. Z pohledu jiných by mohl můj život být až perfektní ! Ale já. A sama to nechápu. Neustále bloumám v minulosti. Jak v té krásné a bezchybné, ale hlavně v té, která má být dávno zahrabaná. Nemám si na to ani vzpomenout. Občas možná trošku pomyslet. Ale ne se k tomu pořád vracet ! Dělám všechno možný jen ne to správný. Projíždím historie,jeho i moji. Čtu v starých zápiscích deniků. Koukám na starý blogy. Asi jsem psychicky narušená :D Pořád říkám,co by bylo , kdyby ona neměla kluka, kdyby ho chtěla tak moc. Co,kdybych já v téhle době nebyla ani jeho kamarádka? PROČ NAD TÍM PŘEMÝŠLÍM ?! Proč pořád řeším jak moc ji asi měl rád? Jak moc k ní měl tenkrát blízko ? Jaký to bylo,když se poprvé uviděli. Taky se na ni tak krásně usmíval ? Letmě se ho snad dotýkala a smála se. Musela vypadat překrásně. Protože i přestože k ní nemám žádnej citovej vztah,kromě toho,že ji nemám v lásce tak ji vidím jako neskutečně krásnou. A možná proto. Proto mě udivuje proč si nakonec vybral mě. A vím,že mám neskutečný štěstí. Že už to bude skoro rok a třičtvrtě po jeho boku. ♥ A,že mám to,co by mi mohla leckterá holka závidět. Protože je tím jakej je nejvýjmečnější osobou v celém vesmíru. A jedinný,co vím je,že si jenom škodím takovýma myšlenkama na minulost. A já to občas zakopu. Ale někdy to zaštěrchá v hlavě a problém je na světě. A já se začnu zabývat těmihle věcmi. Možná proto,že bych to všechno chtěla slyšet naprosto upřímně od něj jak to bylo. Ale odvahu na to nemám se zeptat. Možná,že jednou na to úplně zapomenu. A jestli máte nějakou radu jak se z mé debility vyléčit tak to uvítám. A chápu,že si o mě teď musíte myslet,že jsem příšerná. Ale je to tak jak to cítím. A nebudeme si nic nalhávat,že?:)

Po dvouch týdnech ve škole. Bylo to zabíjející a k smrti nudný a hlavně se táhnoucí jako žvýkačka přilepená na asfaltce a totálně rozpeklá od sluníčka. Těším se na letní prázdniny ! :D
Pa.

S.♥

Láska

10. března 2012 v 22:37 | S. |  Zamýšlím se.
Jedno z nejoblíbenějších témat. Protože se o ní dá napsat tolik slov. Láska. Už jen to slovo v lidech vyvolává různé pocity,myšlenky,vzpomínky,nálady nebo názory. Nejzvláštnější a pro mě zároveň nejhezčí je,ale ten fakt,že láska je v každých očích objektivně stejná avšak,co se týče srdce úplně jiná. Každá láska má jiný příběh. Jiný osud. Žádná není na chlup stejná a to mě fascinuje. Ať už si říká ,kdo chce, co chce láska vyzdvihuje svět. Nadnáší ho a pečuje o něj. Láska totiž nemusí být mezi mužem a ženou či dívkou a chlapcem ,kdo se umí pozorně dívat láska je všude. Člověk o tom ani nemusí vědět,ale je tu.
Neříkám,že vždy je krásná,smysluplná,nádherná a okouzlující. To bych se neodvážila tvrdit. Ale právě to jak dokáže s lidmi manipulovat ukazuje jak dokáže být mocná. Jak moc někoho můžeme milovat. Jak je vážná. A jak nám skutečně ukazuje pravý nefalšovaný život,který není vždy procházkou růžovým sadem. Je láska pocit ? Je to pojem ? Je to chemie ? Je to snad něco ,co se nedá popsat ? Ano. Můžete o ní napsat cokoliv. Je to láska.

Dlouho se debatovalo - debatuje jestli existuje nějaký lék na bolavou lásku. Já ho znám. Je to samotná láska. Ta dokáže nemocné srdce opět vzít a vyléčit. Láska mění lidi. K horšímu. K lepšímu. Ale neubližuje láska. Ubližuje člověk. Tak jako nás člověk dělá šťastným.

Láska je sama o sobě láska. Polemizovat o ní můžeme tisíce let a nedopracujeme se k žádnému závěru. Láska prostě je a bude. I za milion let.

Milujte.

Started.

10. března 2012 v 19:12 | S. |  Napsal život.
Start už asi mého 5486545tého blogu. Vítám Tě. Vždycky jsem našla nějakou věc kvůli,které blog zrušit,nebo potřebovala začít odznova. Tak tedy začínám :) Tyto prázdniny byly fenomenální ♥ Ať už to byla společná cesta do Olomouce s mým Domináčkem :) A pak následující kouzelná cesta vlakem zpátky ! %) >> Motýlci v bříšku,kouzelný pohledy a miláčkování :) ! Následná cesta na škaredej vlakovej záchod. (D : Mám v sobě kapitána ! (výsledek > já brečící smíchy za dveřma :D) ) Po cestě vláčkem do pizzerie,kde proběhlo to nejkouzelnější povídání všech krásných dob :) (naše pomlouváníčko :P ) , kafíčko a džus ! :) Nebo ať už to bylo společný čistění zubů v posteli :D Nebo koukání na filmy, objednávání pizzy. Procházky :) Zlobení*. Společnými silami uklízení.Na stojáka u nás ve městě a moc moc smíchu :) Každý den spolu. A každý den bez chyby ! Jak jinak :) ♥ !
Opomínám moje omdlení na očním,když jsem byla s bráchou a v ten stejný den dokonce po druhé další omdlívání v nemocnici u Domináčkové maminky . A taky opomenout moji nemoc ! :D

Bylo to všechno šíleně krásný a já si uvědomila jak moc ho potřebuji ! :)

Podívala jsem se na minulost. Do jejich konverzací. Trošku zasmutnila. A hodila to za hlavu. Nemám to zapotřebí :) Je to tak dávno tak proč se pořád trápit ? To nevím .
Možná ještě dnes napíšu.
Vaše skovaná S.